Fotowoltaika

Stowarzyszenie Nasza Odrano-Wola zaprasza w dniu 20 października 2017 roku (piątek) o godzinie 18:00 do szkoły w Adamowiźnie wszystkich Mieszkańców naszej miejscowości na spotkanie ze specjalistami z dziedziny fotowoltaiki, którzy udzielą wyjaśnień i przekażą informacje na temat wytwarzania energii elektrycznej z wykorzystaniem zjawiska fotowoltaicznego oraz odpowiedzą między innymi na następujące pytania:

Pomagamy Wodzie Płynąć

Drodzy Mieszkańcy Odrano-Woli,

Stowarzyszenie Nasza Odrano-Wola zaprasza wszystkich, którym droga jest nasza miejscowość, do wzięcia udziału w akcji „Pomagamy Wodzie Płynąć”, podczas której będziemy, wraz z Gminą Grodzisk Mazowiecki, oczyszczać z zarośli rowy. W tym roku będzie to rów znajdujący się w pobliżu granicy z Adamowizną.

Festyn „Nasze wsie naszą dumą”

W dniu 10 czerwca 2017 roku (sobota), na terenie firmy 3M w Janinowie przy ul. Norweskiej 8, odbędzie się festyn dla mieszkańców wsi Janinów, Kałęczyn, Mościska i Odrano-Wola. Festyn został zorganizowany przez Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki, a mieszkańcy podczas festynu będą mieli możliwość spotkania się i przeprowadzenia rozmów z pracownikami gminy.

Zaproszenie na spotkanie z Panem Burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Odrano-Woli na spotkanie z Panem Burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, które odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2017 roku (wtorek) o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej im dr Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Nasza Odrano-Wola, a jego tematem będzie przedstawienie planów rozwoju dla wsi Odrano-Wola na najbliższe lata. Omawiane będą także bieżące sprawy dotyczące naszej wsi.

Strony