Dlaczego powstała ta witryna?

Witryna www.odrano-wola.pl nie ma w żadnym przypadku charakteru komercyjnego, i prowadzona jest przez osoby fizyczne w działalności czysto osobistej i domowej bez związku z działalnością zawodową lub handlową.

Witryna www.odrano-wola.pl powstała dla mieszkańców wsi Odrano-Wola w gminie Grodzisk Mazowiecki celem umożliwienia im wymiany opinii oraz ułatwienia podejmowania wspólnych przedsięwzięć i udzielania sobie wzajemnej pomocy oraz wsparcia. W witrynie podawane będą istotne dla naszej wsi informacje i wiadomości. Na stronach umieszczone zostaną dane kontaktowe do jednostek państwowych i samorządowych oraz dane kontaktowe do właściwych służb w przypadkach wystąpienia awarii i zagrożeń. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy są chętni do współdziałania z nami.

Zarejestrowani użytkownicy będą mogli korzystać aktywnie z Forum oraz z Blogu.

Forum jest rodzajem grupy dyskusyjnej. Podzielone jest tematycznie w celu uporządkowania wymiany opinii, co pozwoli ułatwić użytkownikom wyszukiwanie interesujących ich tematów i udział w dyskusjach.

Blog, który jest formą pamiętnika, pozwoli zarejestrowanemu użytkownikowi na umieszczanie własnych treści w witrynie. Treści te będą dostępne dla wszystkich, którzy zechcą odwiedzić nasze strony internetowe.

Użytkownicy wpisujące treści na Forum oraz na Blogach będą jednak zobowiązani do przestrzegania Regulaminu oraz wyrazić zgodę na otwartą publikację własnych treści w witrynie.

Podjęliśmy decyzję o udostępnieniu części naszej witryny  www.odrano-wola.pl do dyspozycji władz samorządowych naszej wsi, to znaczy Sołtysowi i Radzie Sołeckiej wsi Odrano-Wola. Liczymy na to, że pozwoli to wybranym przez nas przedstawicielom zachować przejrzystość ich działań i lepiej komunikować się z mieszkańcami, a nam umożliwi kontrolę ich pracy oraz aktywniejszy udział w zarządzaniu sołectwem, w którym mieszkamy i żyjemy.

Założyciele i twórcy witryny  www.odrano-wola.pl

Tagi: