impreza

Festyn „Nasze wsie naszą dumą”

W dniu 10 czerwca 2017 roku (sobota), na terenie firmy 3M w Janinowie przy ul. Norweskiej 8, odbędzie się festyn dla mieszkańców wsi Janinów, Kałęczyn, Mościska i Odrano-Wola. Festyn został zorganizowany przez Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki, a mieszkańcy podczas festynu będą mieli możliwość spotkania się i przeprowadzenia rozmów z pracownikami gminy.

Mikołaj dla dzieci 2016

Sołtys i Rada Sołecka Wsi Odrano-Wola serdecznie zapraszają wszystkie dzieci w wieku do lat 12-tu zamieszkałe w Odrano-Woli na spotkanie z Mikołajem w Szkole Podstawowej w Adamowiźnie, które odbędzie się dnia 10 grudnia 2016 roku (sobota) w godzinach 15:00-18:00.

Program spotkania przewiduje:

II Bal Charytatywny wsi Odrano-Wola

Jak podano na stronie Urzędu Miasta [1], w sobotę dnia 8 lutego 2014 roku w godzinach od 20.00 do 4.00 w Szkole Podstawowej w Adamowiźnie odbędzie się II Charytatywny Bal Karnawałowy wsi Odrano-Wola.

Bilet wstępu kosztuje 180 zł od jednej pary, a organizatorzy balu, Sołtys i Rada Sołecka wsi Odrano-Wola serdecznie zapraszając informują: „zbieramy na budowę Ośrodka dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo, realizowanej przez Fundację Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Godne Życie”.