Wybory Sołeckie

Sto lat

Obrazek użytkownika Michał Szmer

Szanowany Panie Sołtysie,

Ponieważ został Pan ponownie wybrany na funkcję organu wykonawczego sołectwa Odrano-Wola, a dla niewtajemniczonych, na Sołtysa, aby uprzedzić ewentualne apelacje innych osób, ja już teraz wnoszę o tradycyjne 100 dni pokoju, choć podejrzewam, że kto jak kto, ale Pan tego nie potrzebuje.

Plany ma Pan znakomite. Z mojej strony życzę wszystkim mieszkańcom Odrano-Woli spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności na płaszczyźnie osobistej, jak i społecznej, albowiem słuszną linię ma nasza partia.

Z kim warto budować relacje?

Obrazek użytkownika Młynarz

Niedawno natknąłem się na wpis zatytułowany „Komu warto poświęcać swój czas, czyli z kim warto budować relacje w biznesie?”, którego autorem jest Pan Nikolay Kirov, wykładowca i ekspert w dziedzinie Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w biznesie oraz Przywództwa. Temat poruszony we wpisie dotyczy nie tylko relacji biznesowych, ale również relacji na wielu innych płaszczyznach.

Kandydat Anna Wilińska

Obrazek użytkownika Anonim

ANNA WILIŃSKA
WASZ KANDYDAT NA SOŁTYSA

Szanowni Mieszkańcy Odrano-Woli

Chciałabym podziękować Państwu za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie wcześniej i poinformować, że po zebraniu opinii wielu mieszkańców podjęłam decyzję o kandydowaniu na funkcję Sołtysa wsi Odrano-Wola w kadencji 2015-2019. Zwracam się do Państwa z prośbą o udział w Wyborach Sołeckich oraz o poparcie mojej kandydatury.

Odpowiedź do odniesienia się PussYCaR

Obrazek użytkownika Michał Szmer

Fora: 

Onego czasu postanowiłem dać trochę odpocząć wszystkim i czekałem więcej niż 100 dni na wyniki rządzenia się samorządu wiejskiego, zgodnie zresztą z sugestią z wpisu „Trochę dobrej woli...” z sierpnia roku pamiętnego, a opublikowanego na forum. Uznałem chyba skromnie, że nie mam monopolu na nic.

Młot na czarownice

Obrazek użytkownika Michał Szmer

Magia sprawowania funkcji może wynikać z wielu kuszących perspektyw związanych z jej objęciem. Znawcy tematu twierdzą, że osobnik jest żądny władzy, a pożądanie to jest silniejsze nawet od popędu płciowego, który jest następstwem wrodzonych zdolności do wykonywania pewnych czynności istotnych dla przetrwania gatunku, a podzielonych zwyczajowo na fazę przygotowawczą i fazę końcową, czyli zaspokojenia.